KISACA HAKKIMIZDA

Lojistik alanında, profesyonel bir ekip tarafından kurulduk. Lojistik zincirinin her dalında uzman olan firma, bütünleşmiş bir servis anlayışını benimsemiş olup bu bağlamda en elverişli servisi sunmaktadır.

Uzman personeli tarafından kara, demiryolu taşımacılığı, hava, deniz, depolama - dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş olan Babur Lojistik olabilecek her türlü talebinizi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir.

Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da kendi organizasyonları ve geniş acenta ağı sayesinde dünyanın her köşesinde hizmet verme kapasitesine sahip olan Babur Lojistik, yüklerin çıkış noktalarından itibaren son noktaya kadar takip ve kontrol imkanlarına sahip olması özelliği ile en iyi ve doğru hizmeti verebilmektedir.

Vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış olan Babur Lojistik, çağın şartlarına uygun hizmeti vermek için teknolojinin fırsatlarından da sonuna kadar yararlanmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız, Musterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin edecek kalitede, sürekli iyileşen hizmet sunmak, musterilerimizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatının gelişmesini sağlayıcı katkılarda bulunmaktır.

Bu amacın gerçekleşmesi için şirketimizin tüm hizmetlerinin belli bir kalite seviyesinde, günün ekonomik ve teknik ihtiyaçlarına en uygun biçimde gerçekleştirilmesi hedeflenmiştir. Hedefimize ulaşmak, kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve Musteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerin aktivitelerinde Kalite Sistemi gereklilikleri esas olacaktır.

Kalite Sisteminin planlanması, gözetilmesi ve geliştirilmesi birinci derecede Yönetim Kurulunun ve Yönetim Temsilcisinin sorumluluğundadır. Yönetimin Temsilcisi problemlerin saptanması, düzeltilmesi için istek yapılması ve düzeltme sürecinin gözlenmesinde ve doğrulanmasında gerekli yetkilere sahiptir. Organizasyonel bir değişiklik gerekiyor ise bu yetki Yönetim Kuruluna aittir. Kalite Sistemi ve Kalite Organizasyonu, Kalite El Kitabı ve Kalite Prosedürlerinde dokümante edilmiştir.

Copyright Babur Lojistik 2012 Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Vizyonumuz | Teklif İste | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır